ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Закордонний безкоштовний хостинг

Рейтинг європейського та американського хостингу

Метод і критерії оцінки безкоштовного хостингу

У рейтинг включені тільки безкоштовний хостинги з рейтингом Відмінно за даними сервісу Web Of Trust. У цьому рейтингу представлені європейські та американські хостинг-провайдери, які не мають кириличного інтерфейсу, проте надають достатньо великий об'єм послуг не вимагаючи оплати в безпосередньому вигляді.

Пояснення до таблиці рейтингу безкоштовного хостингу

  • Оцінка Web Of Trust — див. пояснення до таблиці Рейтингу російського або українського хостингу. З тією відмінністю, що оцінюється не надійність продавця, а загальний рейтинг;
  • HDD — об'єм на жорсткому диску сервера хостингу;
  • Трафік — місячний трафік, наданий у рамках безкоштовного хостингу;
  • Бази MySQL — кількість баз даних MySQL;
  • PHP — можливість використання PHP;
  • Конструктор сайтів — можливість безкоштовного використання конструктора сайтів;
  • Оплата рекламою — потрібно чи обов'язковий показ реклами хостера на сайті.

Значення дані закриті означає, що відповідна інформація була навмисно прихована хостинг-провайдером або прихована автоматично у випадку, коли власником домену є приватна особа.

Наш сайт існує в основному за рахунок доходів, яки ми отримуємо за переходи користувачів за реферальними посиланнями. Тобто, якщо ви переходите за посиланнями з нашого сайту на сайт хостингу або реєстратора доменів і замовляєте там послуги, то ми отримуємо невелику винагороду від провайдера послуг хостингу або реєстратора. Завдяки цим коштам ми, зокрема, можемо забезпечувати постійний довгостроковий моніторинг хостингів і отримувати дані про Аптайм, який характеризує надійність хостингу і є одним з основних параметрів в наших рейтингах. Дякую за вашу підтримку!

Увага! Ми наполегливо не рекомендуємо користуватися послугами безкоштовних хостингів. Усі без винятку зарубіжні безкоштовні хостинги — це бізнес-проекти, створені для отримання прибутку. Наполегливо радимо ознайомиться зі статтею Підводні камені безкоштовного хостингу.

Європейські та американські безкоштовні хостинги.
URLСервер/Опис сервераАдреса сервераХостерАдреса хостераHDD, ГбТрафік, МбБази MySQLPHPКонструктор сайтів    Реклама           Примітка       Оцінка Web Of Trust
1 x10hosting.com SINGLEHOP/SingleHop, Inc. США x10Hosting Tilton/США не обмежений безлімітний 2 так так немає заборонена реєстрація нових користувачів з країн СНД 4095 (91*45)
2 000webhost.com SOFTLAYER-4-6/SoftLayer Technologies Inc. США Domains By Proxy, LLC Скотсдейл/США 0.3 10 так так так немає 3528 (84*42)
3 tripod.lycos.com NETBLK-LYCOS-1/Lycos, Inc. США Lycos, Inc. Уолт/США 0.02 немає немає власницький так максимум 5 сторінок 3526 (86*41)
4 freehostia.com Dedicated Hosting MAXIM-4/LiquidNet Ltd. США LiquidNet Ltd. London/GB 0.25 6 1 так 40 скриптів без банерів безкоштовне доменне ім'я не надається 3480 (87*40)
5 freeola.com N4-UK-FREEOLA/FREEOLA Ltd США Freeola Limited -/Франція не обмежений так немає безкоштовно тільки за умови платної реєстрації доменного імені 2400 (80*30)
Позначення

Якщо ви хочете, щоб ваша компанія була представлена ​​в рейтингу, відвідайте розділ Додати сайт.

Таблиця безкоштовного хостингу інтерактивна, натисніть на відповідний заголовок таблиці, щоб впорядкувати за необхідним параметром.

Дата останнього оновлення:

13.05.2020

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua