ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Додати сайт

Як додати сайт в рейтинг tops.org.ua

Сайти хостингів і реєстраторів доменів додаються абсолютно безкоштовно. Зазвичай це відбувається в автоматичному режимі. Однак, для додавання сайту до рейтингу він повинен задовольняти мінімальним критеріям якості. Якщо ваша компанія задовольняє всім умовам, але її чомусь немає в рейтингах, то подивитеся чи не знаходиться вона в списку хостингів-фантомів або подивіться не зазначена причина відсутності в Зведеному рейтингу хостингів. Ви так само можете написати нам за адресою, яка вказана в кінці сторінки.

Мінімальні критерії якості

Для додавання в наступні рейтинги російських/російських компаній їх сайти повинні мати оцінки Trustworthiness (Заслуговує довіру) за версією Web Of Trust не нижче, ніж 80 (це відповідає оцінці Excellent або Відмінно).

Для додавання в наступні рейтинги українських компаній їх сайти повинні мати оцінки Trustworthiness (Заслуговує довіру) за версією Web Of Trust не нижче, ніж 70 (це відповідає оцінці від середини діапазону Good або Добре до Excellent або Відмінно).

Окремо відзначимо, що для додавання в розділи Рейтинг українських реєстраторів доменів, Рейтинг російських реєстраторів доменів компанії, окрім іншого, повинні бути офіційними реєстраторами, акредитованими відповідними організаціями (Хостмайстер в Україні і Координаційний центр національного домену мережі Інтернет в Росії).

Особливі умови

Ми розуміємо, що нові хостинги в перший час роботи можуть не мати рейтинг Web Of Trust, Проте дуже бажано, щоб вони так само були доступні для користувачів, оскільки це збільшує конкуренцію серед компаній і сприяє зниженню цін на хостинг і стимулює до підвищення якості. Однак, зважаючи на велику кількість таких початківців компаній, ми змушені ввести плату за їх моніторинг. Сказане так само відноситься до сайтів, чиї оцінки Web Of Trust знаходяться в діапазоні від 60 до 80 для російських/російських компаній і від 60 до 70 для українських. Відмінності в порогах для компаній з різних країн пов'язані з тим, що в Росії хостинг-провайдерів значно більше. При будь-яких умовах ми не додаємо сайти хостингів і реєстраторів доменів з рейтингом нижче ніж Good (Добре), що відповідає мінімальній оцінці Web of Trust в 60 балів.

Особливості додавання нових сайтів

  • Всім хостингам, для яких ще не виконувався моніторинг, формально відповідає Аптайм 100%, проте це формальне значення, очевидно, не відповідає дійсності. З цієї причини, всім новачкам спочатку умовно приписується Аптайм 99.98%, який автоматично змінюється на дійсне значення через пів року спостережень або відразу ж як тільки спостережуваний Аптайм опуститься нижче 100%.
  • При розрахунку рейтингу сайтам, які поки не мають оцінки Web Of Trust умовно привласнюється оцінка 80 і надійність цієї оцінки - 1. Параметри таких компаній будуть відображатися в таблиці рейтингу курсивом.

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua