ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Недорогі реєстратори доменів

Недорогі адекватні реєстратори доменів COM, ORG, NET, INFO, RU, РФ, COM.UA

Реєстратори доменних імен — це організації, які мають право реєструвати (створювати) нові доменні імена і продовжувати існуючі. Для деяких доменних зон коло реєстраторів є обмеженим. Перелік реєстраторів, зазвичай, визначається відповідними координуючими організаціями. Так, наприклад, перелік реєстраторів доменів COM, NET, ORG і INFO визначає міжнародна некомерційна організація ICANN. Для отримання дозволу реєстратори проходять процедуру акредитації. Посилання на рейтинги реєстраторів акредитованих для реєстрації в різних зонах ви можете знайти, відкривши розділ меню Реєстратори доменів у верхній частині сторінки.

Основним недоліком реєстрації домену безпосередньо у акредитованого реєстратора є висока ціна реєстрації. Істотні знижки на реєстрацію можна отримати лише при замовленні великого числа доменів (сотень і тисяч). Цією можливістю користуються так звані реселери, які є посередниками між тими, хто хоче зареєструвати домен, і реєстраторами. За рахунок великого обороту реселери мають можливість реєструвати домени за дуже низькими цінами, одночасно забезпечуючи низькі ціни для кінцевого покупця.

Необхідно відзначити, що ціни у реселера далеко не завжди нижче ніж у реєстратора. На цій сторінці представлені як акредитовані реєстратори, так і реселери, що надають послуги реєстрації за найнижчими цінами. Всі компанії представлені тут мають рейтинг Web of Trust на рівні Добре и Чудово.

Звертаємо увагу на те, що багато реєстраторів (в першу чергу західні) встановлюють дуже низьку ціну на первинну реєстрацію домену, однак вартість подовження реєстрації може бути в кілька разів вище. У вітчизняних реєстраторів, іноді, буває навпаки — вартість подовження менше вартості реєстрації. Нижче наведені значення, відповідні вартості продовження реєстрації доменів на 1 рік

Найдешевші (проте, з високим рейтингом) реєстратори/реселери доменів COM, ORG, NET, INFO

  • namesilo.com — вартість доменів COM, ORG, NET і INFO: 8.99, 10.79, 11.79 і 12.67 USD, відповідно, і безкоштовне надання захисту персональних даних. Порівняти ціни ви можете на сторінці Реєстратори акредитовані ICANN.

Довідка: Для акредитованих реєстраторів вартість доменів складає для COM - 8.99 USD, ORG - 10.79 USD, NET - 11.79 USD (включаючи ICANN FEE в розмірі 0.18 USD). Тому, реєстратори можуть продавати домени дешевше тільки за умови, що за наступні роки візьмуть з вас за продовження істотно більше номінальної вартості.

Найдешевші (проте, з високим рейтингом) реселери доменів RU, РФ

  • regnic.name — 170 рублів за домени RU, безкоштовний захист персональних даних для фізичних осіб.
  • reghouse.ru — 459 рублів за домени RU (199 руб при оптовій реєстрації), безкоштовний захист персональних даних для фізичних осіб.
  • 2domains.ru — 569 рублів і від 149 руб при оптовій реєстрації доменів RU і РФ, безкоштовний захист персональних даних для фізичних осіб.

Якщо для вас важливо, щоб домен був зареєстрований безпосередньо у акредитованого реєстратора, то порівняти ціни ви можете на сторінці Рейтинг російських реєстраторів доменів.

Довідка: Для акредитованих реєстраторів ціна на домени в зоні RU складає 70 рублів, тому такі домени (як і більшість інших) не можуть бути безкоштовними або продаватися за меншу ціну. Виключеннями є випадки короткочасних акційних пропозицій, можливих тільки за рахунок того, що реєстратор розраховує істотно підвищити ціну за продовження. Також можливий варіант, коли реєстратор компенсує збиткову для себе ціну за рахунок вашої оплати будь-яких інших послуг (наприклад хостингу) за завищеною ціною.

Найдешевші (проте, мають достатньо високий рейтинг) акредитовані реєстратори доменів COM.UA

  • 1gb.ua — 265 гривень,

Повний список цін у кращих реєстраторів українських доменів ви знайдете на сторінці Рейтинг українських реєстраторів доменів

Довідка: Для акредитованих реєстраторів ціна на домени в зоні COM.UA становить близько 6 USD. Це мінімально можлива ціна, за якою реєстратор може зареєструвати домен для свого клієнта.

За українським законодавством реєстратори, по-замовчуванню, зобов'язані приховувати дані фізичних осіб власників доменів без справляння будь-якої додаткової плати. Повний список цін у кращих реєстраторів українських доменів ви знайдете на сторінці Рейтинг українських реєстраторів доменів.

Дата останнього оновлення:

5.01.2019

Якщо ви помітили будь-яку неточність або знаєте реєстраторів з ще більш низькими цінами, мають при цьому високий рейтинг Web of Trust, напишіть нам про це, будь ласка, за адресою електронної пошти в кінці сторінки.

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua