ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Український безкоштовний хостинг

Рейтинг українського безкоштовного хостингу, що визначається за результатами оцінок користувачів сервісу Web Of Trust

Метод відбору безкоштовного хостингу та критерії оцінки

У рейтингу представлений тільки безкоштовний хостинг, який має рейтинг не нижче рівня Добре згідно з даними сервісу Web Of Trust. Якісний безкоштовний хостинг зустрічається так само часто, як рожеві слони, тому, щоб вибір не був зовсім вже невеликим, ми трохи розширили те, що мається на увазі під українським хостингом. А саме, хостинг вважається українським, якщо він задовольняє хоча б одній з наступних вимог:

 • сайт хостингу розташовується на українському домені;
 • сайт хостингу написаний українською мовою;
 • сервер хостингу розташований в Україні.

Пояснення до таблиці

 • Оцінка Web Of Trust — див. пояснення до таблиці Рейтингу українського хостингу, за винятком того, що оцінюється не надійність продавця, а загальний рейтинг;
 • HDD — об'єм пам'яті на жорсткому диску сервера хостингу;
 • Трафік — об'єм місячного трафіку, що надається в рамках безкоштовного хостингу;
 • Бази MySQL — кількість баз даних MySQL;
 • РHP — можливість використання PHP;
 • Конструктор сайтів — можливість безкоштовного використання конструктора сайтів;
 • Оплата рекламою — примусовий показ реклами хостера на сайті.

Значення дані відсутні в базі даних Whois означає, що IP сайту не відповідає якомусь певному серверу.

Значення дані закриті означає, що дані були навмисне приховані хостинг-провайдером або приховані автоматично у випадку, коли доменом володіє приватна особа.

Наш сайт існує в основному за рахунок доходів, яки ми отримуємо за переходи користувачів за реферальними посиланнями. Тобто, якщо ви переходите за посиланнями з нашого сайту на сайт хостингу або реєстратора доменів і замовляєте там послуги, то ми отримуємо невелику винагороду від провайдера послуг хостингу або реєстратора. Завдяки цим коштам ми, зокрема, можемо забезпечувати постійний довгостроковий моніторинг хостингів і отримувати дані про Аптайм, який характеризує надійність хостингу і є одним з основних параметрів в наших рейтингах. Дякую за вашу підтримку!

Увага! Ми наполегливо не рекомендуємо користуватися послугами безкоштовних хостингів. Радимо так само попередньо ознайомиться зі статтею Підводні камені безкоштовного хостингу.

Безкоштовний український хостинг
URLСервер/Опис сервераАдреса сервераХостерАдреса хостераHDD, МбТрафік, МбБази MySQLPHPКонструктор сайтів    Реклама           Примітка       Оцінка Web Of Trust
1 hostinger.com.ua MAIN-HOSTING-SERVERS/Main Hosting Servers США New Capital LLC Київ, Україна 10000 100 2 + Joomla, phpBB і ін без реклами При одночасному відвідуванні всього лише кількома десятками відвідувачів замість сайту може підставлятися заставка або реклама хостера. 2635 (85*31)
2 ho.ua HO-UA-NET/Privately owned entrepreneur Vlasenko Nataliya Vitaliivna Україна SPD Vlasenko N.V. Київ, Україна 1000 безлімітний 1 + текстове посилання у верхньому правому куті 1560 (78*20)
3 free.1gb.ua HST-1GB/1GB LLC Україна 1GB LLC Київ, Україна 1000 безлімітний немає - немає без реклами, але є плата за реєстрацію Заборонені сайти, що містять лічильників і посилань більше, ніж корисного вмісту 490 (70*7)
Позначення

Якщо ви хочете, щоб ваша компанія була представлена ​​в рейтингу, відвідайте розділ Додати сайт.

Таблиця безкоштовного хостингу в Україну інтерактивна, натисніть на відповідний заголовок таблиці, щоб впорядкувати за необхідним параметром.

Дата останнього оновлення:

13.05.2020

Безкоштовні хостинги, які вже закрилися

Хостинги, які раніше надавали безкоштовний хостинг, але з тих чи інших причин закрилися:

 • topua.net — з 1 липня 2013 TopUA згортає надання послуг безкоштовного хостингу;
 • host-ua.org.ua — Ресурс недоступний;
 • uahosting.com.ua — Безкоштовний хостинг не надається з 2013 року;
 • domen.com.zp.ua — Сайт переїхав на новий домен hosting-domen.com, де зараз безкоштовний хостинг надається тільки для безприбуткових організацій і тільки на один рік.

В цей список включені лише ті хостинги, які колись мали високі оцінки Web Of Trust і брали участь в нашому рейтингу. Загальна ж кількість найчастіше безслідно зниклих безкоштовних хостингів набагато більше. Цей список наочно демонструє короткий термін життя сайтів, розміщених на таких хостингах.

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua