ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Рейтинг російських реєстраторів доменів

Рейтинг російських реєстраторів доменів в зоні ru за критерієм якість/ціна за результатами рейтингу Web of Trust

Опис способу відбору реєстраторів доменів

У рейтингу представлені тільки акредитовані реєстратори доменів в зоні ru і рф. Рейтинг реєстраторів, а також надійність цієї оцінки визначається за даними сервісу Web Of Trust. Дані про компанії отримані з бази даних Whois. Рядок дані закриті вказується в тому випадку, коли відповідні дані були закриті для загального доступу, наприклад, в тому випадку, коли доменом володіє приватна особа.

Для рейтингу відбиралися лише ті компанії, які за версією Web Of Trust мають рейтинг на рівні Відмінно (оцінка від 80 до 100). Далі залишалися лише ті компанії, які вказують на своїх сайтах вартість реєстрації та продовження доменів. Слід зазначити, що сервіс Web Of Trust також надає доступ до даних про надійність публікуються їм оцінок, цей параметр також враховується при визначенні підсумкового параметра Якість/ціна. Його значення розраховується так само як і в рейтингу українських реєстраторів доменів з тією лише різницею, що використовується вартість реєстрації домена в зоні ru на 1 рік.

Розраховане значення параметра Якість/ціна дозволяє приблизно визначити кращих реєстраторів на момент перерахунку рейтингу.

Наш сайт існує в основному за рахунок доходів, яки ми отримуємо за переходи користувачів за реферальними посиланнями. Тобто, якщо ви переходите за посиланнями з нашого сайту на сайт хостингу або реєстратора доменів і замовляєте там послуги, то ми отримуємо невелику винагороду від провайдера послуг хостингу або реєстратора. Завдяки цим коштам ми, зокрема, можемо забезпечувати постійний довгостроковий моніторинг хостингів і отримувати дані про Аптайм, який характеризує надійність хостингу і є одним з основних параметрів в наших рейтингах. Дякую за вашу підтримку!

Таблиця рейтингу російських реєстраторів доменів
URLНазва реєстратораПідтримка httpsПідтримка IPv6Продовження домену *.ru, USD/рікОцінка Web Of TrustЯкість/ціна
1 domainreseller.ru приватна особа ★★ 2.73 765 (85*9) 7519
2 mastername.ru OJSC"Registrator Domenov" ★★ ★★★ 5.66 1157 (89*13) 5104
3 reg.ru Domain name registrar REG.RU Ltd. ★★ ★★★ 12.32 4094 (89*46) 1751
4 nic.ru JSC 'RU-CENTER' ★★ 8.08 4272 (89*48) 1619
5 webnames.ru RegTime Limited ★★ ★★★ 11.92 3096 (86*36) 1462
Позначення

Якщо ви хочете, щоб ваша компанія була представлена ​​в рейтингу, відвідайте розділ Додати сайт.

Таблиця російських реєстраторів доменів інтерактивна, натисніть на заголовок таблиці, щоб упорядкувати за потрібним параметром.

Дата останнього оновлення:

13.05.2020

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua