ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Досьє на tuthost.ua

Інформація про хостинг tuthost.ua і параметрах стабільності його роботи

Скріншот tuthost.ua

Власник доменного імені: Semenyuk Denis.

Адреса сервера: Україна.

Оцінка хостингу в системі Web Of Trust: 66 з 100 (Добре).


На сайті tops.org.ua хостинг tuthost.ua отримав місця в наступний рейтингах:

Дані за весь період спостереження за сайтом tuthost.ua (4 року і 7 місяців):

  • Аптайм (доступність сайту tuthost.ua): 99.907% - це означає, що в середньому за рік сайт хостингу недоступний 8 год 9 хвил.
    Коментар: якщо аптайм хостингу потрапляє в діапазон від приблизно від 99.9% до приблизно 99.94%, то це є непоганою для нього рекомендацією, але ми все-таки радимо вибирати хостинги з більш високим аптаймом.
  • Загальний період недоступності сайту за весь час спостереження: 1 день, 13 год 41 хвил.
  • Найтриваліший період недоступності: 13 хвилин, 50 секунд (24-03-2013 з 16:44 по 16:58).

Зміна аптайму хостингу tuthost.ua з часом

Мал. 1. Зміна аптайму хостингу tuthost.ua з часом.

Коментар: Аптайм має сенс вимірювати протягом не менше ніж півроку роботи, тому дані наведені починаючи з 6 місяців після початку моніторингу роботи хостингу. Що вище аптайм — то краще хостинг за інших рівних умов.

Зростання сумарного часу недоступності хостингу tuthost.ua з часом

Мал. 2. Зростання сумарного часу доступності хостингу tuthost.ua.

Коментар: У хорошого хостингу сумарний час недоступності змінюється плавно, невеликими сходами, це зазвичай відбувається в тих неминучих випадках, коли, наприклад, потрібно перезавантажити сервер після оновлення програмного забезпечення. У разі, коли власники хостингу приділяють недостатньо уваги стабільності хостингу або коли служба підтримки хостингу недостатньо компетентна, хостинг може ставати недоступним (падати) на кілька годин, а іноді навіть днів. Для сумарного часу доступності хостингу це відповідає різким стрибкам лінії графіку.

Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу tuthost.ua в різний час доби

Мал. 3. Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу tuthost.ua в різний час доби.

Коментар: Планове обслуговування серверів зазвичай проводиться в той час, який відповідає мінімуму відвідуваності сайтів: зазвичай від півночі до 6 годині ранку (на діаграмі частота падінь в цей час відзначена зеленим кольором). Випадки недоступності серверів хостингу в робочий час з 8 до 17 (червоний колір на діаграмі) є вкрай небажаними. Також, очевидно, що для багатьох сайтів неприйнятні перебої вранці або ввечері (жовтий колір на діаграмі). Зрозуміло, що, якщо значна частина падінь сайту хостингу доводиться на періоди максимальної відвідуваності (вранці, вдень або ввечері), то це говорить про те, що хостинг не дуже добре справляється зі своїм завданням.

На жаль, велика частина часу доступності хостингу tuthost.ua доводиться на години піковоі відвідуваності. Більш того: загальна тривалість часу недоступності хостингу достатньо велика, так що багато користувачів можуть зазнавати труднощів при роботі з сайтами, а сам хостинг tuthost.ua, одержує не дуже хороші відгуки.

Наш сайт існує в основному за рахунок доходів, яки ми отримуємо за переходи користувачів за реферальними посиланнями. Тобто, якщо ви переходите за посиланнями з нашого сайту на сайт хостингу або реєстратора доменів і замовляєте там послуги, то ми отримуємо невелику винагороду від провайдера послуг хостингу або реєстратора. Завдяки цим коштам ми, зокрема, можемо забезпечувати постійний довгостроковий моніторинг хостингів і отримувати дані про Аптайм, який характеризує надійність хостингу і є одним з основних параметрів в наших рейтингах. Дякую за вашу підтримку!


Якщо у вас є питання по наведеним параметрам, ви можете задати їх використовуючи адресу електронної пошти вказаний внизу сторінки.

Дата останнього оновлення:

29.09.2017

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua