ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Основні параметри хостингів

Розшифровка основних параметрів хостингів, які потрібно враховувати при їх виборі

Параметри хостингів зазначені в цьому розділі використовуються в наступних рейтингах:

Аптайм
це відсоток часу доступності сайту хостингу. У формулах позначається як U.
Основне завдання хостингу — це підтримувати роботу сайту 24 години на добу 7 днів в тиждень. Тому Аптайм це один з головних параметрів якості хостингу. Аптайм показує наскільки добре технічний персонал хостингу здатний підтримувати свій власний сайт в працездатному стані. Зрозуміло, що якщо персонал не здатний оберігати свій сайт від тривалих падінь, то не варто очікувати високої якості обслуговування і сайтів клієнтів. На жаль для адекватного вимірювання аптайма потрібно спостерігати за сайтом хостингу безперервно не менше року. Для хостингів, які претендують на звання хороших, значення аптайма має бути вище ніж приблизно 99.94%. Це приблизно відповідає 25 хвилинам недоступності сайту на місяць.
HDD
об'єм на жорсткому диску. У формулах позначається як Vhdd.
На цей параметр в першу чергу звертають увагу ті, хто вперше збираються купувати хостинг, однак, на практиці це один з найменш важливих параметрів, оскільки простір на жорсткому диску в даний час один з найдешевших ресурсів, тому хостери виділяють його з надлишком. Якщо ви не збираєтеся створювати у себе на сайті файловий архів або онлайн кінотеатр зі зберіганням фільмів на тому ж сайті, то об'єму в 1 Гб з надлишком вистачить для більшості випадків. Якщо ви все ж збираєтеся відкривати файловий архів або онлайн кінотеатр, то слід врахувати, що більшість хостерів прямо або побічно забороняють влаштовувати файлопомийка на звичайних тарифах хостингу і для цих цілей вам швидше за все доведеться брати віртуальний сервер.
RAM
об'єм оперативної пам'яті. У формулах позначається як Vram. У таблицях через дріб вказані значення за замовчуванням і максимальне значення, до якого можна підвищити параметр самостійно.
Цей параметр достатньо важливий, однак хостери найчастіше приховують цей параметр. Щоб дізнатися його значення до покупки потрібно спеціально звертатися до відділу продажів хостингу. Якщо ваш сайт, як і більшість сучасних сайтів, що не буде статичним, то йому для нормальної роботи потрібно не менше 128 Мб.
MySQL max user connections
максимальне число одночасних з'єднань з базою даних. У формулах позначається як Nc.
Значення цього параметра хостери вказують ще рідше, ніж об'єм оперативної пам'яті. Однак цей параметр може обмежувати максимальне число активних відвідувачів на сайті. Якщо ви плануєте, що найближчим часом на вашому сайті може бути багато відвідувачів і ви не хочете, щоб в пікові години ваші відвідувачі отримували замість сайту повідомлення про помилку, то слід вибирати хостинги у яких цей параметр становить не менше ніж 50 - 100.
Кількість сайтів
число сайтів, зазвичай, не включає піддомени, кількість яких часто не обмежується.
Бази MySQL
кількість баз даних MySQL. У формулах позначається як D.
Кількість баз даних звичайно дорівнює числу сайтів, проте іноді буває зручно мати можливість створити додатково кілька баз.
Вартість хостингу
вартість хостингу за 1 рік
Вартість хостингу часто сильно залежить від періоду на який ви його замовляєте. Найдорожче хостинг коштує, якщо замовляти його щомісяця, при тривалому ж використанні хостинг зазвичай подовжують на рік, тому в наших таблицях і формулах ми вказуємо вартість хостингу за умови покупки відразу на рік. У формулах позначається як P.
Час відгуку
час в мілісекундах між моментом відправлення першого байта по протоколу http (метод GET) і моментом отримання першого байта відповіді сервера. У формулах позначається як T.
Слід зазначити, що зазвичай, для того, щоб оцінити віддаленість серверів хостера, вимірюється звичайний ping, що відправляється по протоколу ICMP. Більшість хостерів це знають і тому дають найвищий пріоритет на такі запити так, щоб отримати перевагу відносно інших хостерів. Ми ж оцінюємо затримку відповіді веб-сервера і таким чином оцінюємо не тільки відстань, але те наскільки добре цей сервер налаштований і якість обладнання, яке забезпечує роботу сайту хостера. Всі ці параметри побічно характеризують якість роботи служби технічної підтримки хостингу.
HTTPS
рівень підтримки передачі даних по захищеному протоколу https.
Напряму цей параметр ніяк не впливає на роботу сайтів клієнтів хостингу. Однак в даний час відбувається плавний перехід від повсюдного використання незахищеного протоколу http до використання https і рівень підтримки цього протоколу показує наскільки оперативно даний хостинг впроваджує нові технології, що в свою чергу дозволяє виділити компанії, які швидко розвиваються, на тлі стагнуючих. Єдиний знак + вказує на те, що сайт хостингу підтримує цей протокол, подвійний знак ++ вказує на те, що цей протокол використовується за умовчанням.
IPv6
рівень підтримки нової версії протоколу IP, покликаної вирішити проблеми, з якими зіткнулася попередня версія (IPv4) при її використанні в Інтернеті, за рахунок використання довжини адреси 128 біт замість 32.
Також, як і HTTPS, безпосередньо цей параметр ніяк поки, зазвичай, не впливає на роботу сайтів клієнтів хостингу. Однак у зв'язку з закінченням адрес IPv4 неминуче відбудеться перехід на протокол IPv6. У теперішній же час рівень підтримки хостингами і реєстраторами доменів показує наскільки швидко та чи інша компанія впроваджує нові технології, що в свою чергу дозволяє виділити компанії, які оперативно впроваджують нові технології. Єдиний знак + вказує на те, що в DNS є запис AAAA, подвійний знак ++ вказує на те, що веб сервер також підтримує IPv6 і, нарешті, три знаки +++ вказує, що крім перших двох умов, правильно налаштований IPv6 DNS сервер.
Оцінка Web Of Trust
Добуток оцінки хостингу за 100-бальною шкалою і надійності оцінки (також оцінюється за 100 - бальною шкалою).
Наприклад 3956 (86*46) означає, що оцінка провайдера складає 86 з 100, надійність цієї оцінки становить 46 з 100, а 3956 - їх добуток, що враховує як величину оцінки послуг хостингу, так і те, як багато людей розділяє цю оцінку. Це один з основних параметрів, який ми використовуємо при оцінці якості хостингу. Що вище значення цього параметра, то більше людей довіряють цьому хостингу.
Хостер, Адреса хоста, Сервер, Опис сервера, Адреса сервера
параметри сервера, на якому розміщується сайт хостинг провайдера, а також параметри, зазначені адміністратором сайту хостингу при реєстрації доменного імені (за даними сервісу Whois).
У достатньо великих хостерів сервери можуть знаходиться в різних країнах, тому якщо сайт хостингу розміщується у Франції, то це не обов'язково означає, що ваш сайт так само буде розміщений у Франції, але швидше за все розміститися саме там буде найпростіше. Що стосується імені хостера і його адреси, то слід насторожиться якщо ці дані приховані або якщо домен зареєстрований на приватну особу: це може свідчити про низьку надійність хостера.

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua