ru uk

Tops.org.ua

Об'єктивний рейтинг платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Що таке Web Of Trust?

Опис сервісу оцінки веб-ресурсів Web Of Trust

логотип Web of Trust

Web Of Trust (WOT) — це система оцінки репутації веб-сайтів, заснована на відгуках користувачів. Для того, щоб почати користуватися цією системою необхідно встановити безкоштовне розширення для веб — браузера (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera і деяких інших). Після встановлення розширення користувачі можуть виставляти сайтам оцінки за 100 - бальною шкалою, яка умовно ділиться на 5 - ти бальну шкалу від Чудово до Дуже погано. Для рядового користувача найбільш цінним є те, що він може бачити загальну оцінку репутації веб-сайтів, які він відвідує, і таким чином швидко оцінити чи варто довіряти цьому сайту.

Завантажити розширення, необхідне для роботи з сервісом, можна на офіційному сайті Web Of Trust. Після встановлення розширення на панелі інструментів браузера з'являється логотип системи WOT у вигляді кружечка. Колір логотипу залежить від репутації відвідуваного сайту: темно-зелений відповідатиме сайту з високою репутацією, червоний — сайту з низькою репутацією.

Очевидно, що, як і будь-яка система оцінки, WOT не може вважатися абсолютно надійною. Досить складним завданням є відсіювання у явному вигляді неправдивих оцінок чи оцінок від некомпетентних користувачів. Частково цю проблему вдається вирішити за допомогою статистичного аналізу рейтингів на основі теореми Байєса, а також введення рівня довіри до самих користувачів системи, так, що більшу вагу мають оцінки від користувачів з більш високою репутацією.

Компанія WOT Services Ltd, яка володіє сервісом Web Of Trust була заснована в 2006 році в Фінляндії. У травні 2011 року компанія WOT Services Ltd уклала договір про партнерство з Facebook. Користувачі цієї найбільшої соціальної мережі будуть отримувати попередження при спробі переходу на сайт з низькою репутацією. Так само дані Web Of Trust використовуються компанією Mail.ru. У листопаді 2013 року в системі WOT налічувалося вже понад 100 млн. Користувачів у всьому світі.

У нашому ж випадку система WOT є дуже зручною системою при виборі хостингу, а також реєстратора доменів.

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2017 tops.org.ua