ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Новини

Новини реєстраторів доменів, провайдерів послуг хостингу та новини сайту tops.org.ua

Ми плануємо найближчим часом відмовитися від використання в рейтингах оцінки Web Of Trust. Пов'язано це з очевидною нездатністю цього сервісу протистояти атакам здирників і зниженням популярності сервісу як такого. Ваші пропозиції щодо можливих альтернатив можете надіслати за адресою електронної пошти вказаною внизу кожної сторінки нашого сайту.

5.01.2019


Нещодавно ми отримали гнівного листа від одного з хостингів про нібито несправедливу оцінку. Після нашого питання про те які саме характеристики хостингу на їхню думку не відповідають дійсності ніякої відповіді отримано не було. Однак незабаром рейтинг Web Of Trust нашого сайту, який протягом приблизно шести років був на рівні Чудово, був швидко знижений до рівня Незадовільно. Важливим моментом є те, що оцінка була знижена не тільки по загальному рівню довіри, але і за оцінкою рівня безпеки для дітей, що м'яко кажучи дивно для сайту по IT-тематики. З огляду на те, що на відміну від більшості рейтингів хостингів ми даємо картину по хостингам без прикрас і часто прямо вказуємо, що з тим чи інших хостингом краще не мати справу, то, схоже, наш сайт був атакований недобросовісними провайдерами.

20.09.2017


З 1 липня 2017 Координаційний центр національного домену мережі Інтернет підвищив ціни на домени ru і рф для всіх реєстраторів. Найнижча ціна для кінцевих користувачів тепер становить близько 150 руб.

29.08.2017


У блозі компанії Web of Trust від 19 грудня 2016 року заявлено про оновлення коду додатків спрямоване на забезпечення конфіденційності даних користувачів. У лютому 2017 року Mozilla відновило розширення Web Of Trust в своєму магазині.

27.02.2017


Деякий час тому стався скандал з сервісом Web of Trust. А саме, цю компанію звинувачують у продажу даних своїх користувачів. У зв'язку з цим розширення цього сервісу були видалені з більшості каталогів. На жаль, в даний час практично відсутні сервіси такого ж рівня якості оцінки, якими можна було б замінити оцінки Web Of Trust. Однак, якщо найближчим часом питання блокування Web of Trust НЕ буде дозволений, нам звичайно доведеться відмовитися від використання їх оцінок.

10.12.2016


Користувач ЖЖ preem_palver в своєму блозі звернув увагу на те, що багато українських хостери готові блокувати доступ до сайтів своїх користувачів на першу вимогу Роскомнадзору. Лише в деяких службах підтримки хостерів можуть запропонувати в цьому випадку перейти на виділений IP і чи не єдиний хостер (hvosting.ua) показав свою компетентність прийнявши оригінальне рішення просто спеціально виділити сервер, на які переносити сайти, які вимагає заблокувати Роскомнадзор.

Хостинг froghost.com змінив домен на hawkhost.com. Залишається тільки здогадуватися який таємний сенс спочатку вкладали в назву жаб'ячий хостинг. Хостинг beget.ru також переїхав на новий домен — beget.com, який має дуже низьку оцінку Web Of Trust, щоб брати участь в наших рейтингах.

У рейтинг недорогих VPS/VDS доданий сайт servint.net.

4.08.2016


Зарився хостинг plasma.co.ua, офіційне повідомлення з їх сторінки звучить наступним чином: У нас трапилася біда і ми збанкрутували. Демонстрація сайтів недоступна. У повному обсязі працює тільки панель управління хостингом. Прохання зайти в панель управління хостингом і створити повну резервну копію сайту і завантажити її до 01.07.2016..

8.06.2016


З рейтингу видалені сайти ru-hoster.com і globatel.org, оскільки їх адміністратори закрили доступ до них з деяких країн.

3.05.2016


З сьогоднішнього дня підвищуються ціни на українські домени. Ціни для реєстраторів підвищаться приблизно на 60%, а для кінцевих покупців доменів це означатиме поступове підвищення цін на 30 - 40%. Представники Хостмайстра заявляють, що до кінця березня гарантували реєстраторам роботу за цінами, розрахованим за курсом 13 грн/долар, незважаючи на те, що офіційний курс в лютому доходив.до 28 грн. Зараз вводимо ціни, розраховані з 21 грн за долар, оскільки це курс, закладений урядом для міжнародних розрахунків в бюджет поточного року, — пояснили в компанії. За фактом же на даний момент у багатьох реєстраторів ціна не змінилася зовсім і мінімальна вартість реєстрації домена в зоні com.ua піднялася зі 150 до 170 грн (можливо просто багато реєстраторів не встигли змінити цінники через свята).

1.05.2016


За минулий період не відбулося особливих змін. Помічено лише суттєве підняття цін на реєстрацію доменів у великих реєстраторів в зоні RU. Так, nic.ru підняв ціни з 700 до 890 руб, а reg.ru — з 590 до 749 руб. Відзначимо, що при цьому на головній сторінці цей реєстратор вказав ціну 190 рублів, замовчуючи про те, що вартість подовження буде в рази вище. Нарешті з'явилися зміни в цінах на реєстрацію доменів в міжнародних зонах в компанії ukraine.com.ua, яка недавно отримала акредитацію ICANN, ціни, в середньому, були знижені на 1 - 2 долара.

05.03.2016


У розділ Недорогі зарубіжні VPS/VDS доданий параметр Uptime SLA, Який тепер входить у формулу розрахунку рейтингу хостингів.

15.01.2016


Сьогодні в рейтинги доданий параметр IPv6, який показує рівень підтримки цього протоколу. В даний час все три сайти українських компаній: ukraine.com.ua, besthosting.ua, prohost.maxnet.ua, що надають послуги хостингу, і всього один реєстратор, imena.ua, з числа що беруть участь в наших рейтингах, підтримують роботу по протоколу IPv6. Серед російських хостингів і реєстраторів таких компаній більше: fozzy.com, reg.ru, netangels.ru, masterhost.ru, sweb.ru, ihc.ru, diphost.ru, profintel.ru, vdsplanet.ru, webnames.ru. Однак, їх частка становить менше третини від всіх що у рейтингах. Цікаво, що вкрай мало компаній, які підтримують IPv6 серед зарубіжних хостингів. Так з хостингів VPS/VDS, це всього дві компанії: linode.com і hetzner.de. Стільки ж компаній із зарубіжних безлімітних хостингів підтримують IPv6: xmission.com і froghost.com. Відзначимо, що параметр IPv6 тепер враховується при розрахунку рейтингів хостингів і реєстраторів доменів.

У зв'язку з підвищенням оцінки Web Of Trust рейтинги повернута компанія fozzy.com.

15.12.2015


Сьогодні на нашому сайті багато змін. У рейтинги доданий параметр https, який показує наскільки добре той чи інший хостинг підтримує цей протокол, і тепер цей параметр також включений і в формули рейтингів.

На нашому сайті з'явився новий розділ Недорогі зарубіжні VPS/VDS. У зв'язку зі збільшенням числа розділів розшифровка параметрів винесені на окремі сторінки: Основні параметри хостингів и Основні параметри VPS/VDS. Крім того до довідкових матеріалів додано статтю Як вибрати хостинг.

У розділ Реєстратори акредитовані ICANN доданий сайт компанії nic.ru.

8.12.2015


У розділ акредитованих реєстраторів додана компанія planethoster.net. У рейтинги українських хостингів додана компанія ho.ua. Після багатоденного простою повернувся до життя (і в наш рейтинг) безкоштовний хостинг 000webhost.com. У розділ недорогих російських VPS/VDS додано відразу кілька компаній: just-hosting.ru, 1cloud.ru, itsoft.ru, cloud.softline.ru.

1.12.2015


На нашому сайті з'явився новий розділ Досьє на хостинги. У цьому розділі розміщені посилання на досьє хостингів, які беруть участь у наших рейтингах. Представлена інформація буде з часом доповняться, крім того, з часом ми так само плануємо розмістити інформацію про деякі хостинги, які поки не беруть участь у рейтингу, однак, можуть бути цікавими нашим відвідувачам.

16.11.2015


З першого листопада закривається хостинг Indahost. Цей хостинг був достатньо давно автоматично видалений з наших рейтингів, оскільки його оцінка в системі Web of Trust становить всього 64 з 100, це ще раз підтверджує правильність обраного нами мінімального рівня оцінки хостингів в 70 балів, нижче якого хостинги не допускаються в рейтинги ні за яких умов.

Причини закриття докладно пояснюють самі організатори проекту:

Закриття проекту Indahost.

Шановний користувач Indahost!

Відправляємо Вам повідомлення про закриття проекту Indahost.

Коротко: 1 листопада 2015 року ми закриємо всі хостингові акаунти і повернемо невикористаний залишок коштів. Про те, чому ми прийняли таке рішення, як можна забрати свої дані і залишок коштів, читайте далі.

Перш за все, ми хотіли б подякувати всім Вам за те, що були з нами.

Indahost був запущений в 2007 році як сервіс, за допомогою якого кожен незалежно від знань і навичок, міг створити свій сайт. Запустити хостинг нескладно, зробити його якісним і стабільним — набагато складніше. Тому, з самого початку, ми сфокусувалися на головному: стабільності роботи користувальницьких акаунтів. І нам це цілком вдавалося до поточного моменту (у нас сучасне обладнання, хороші канали зв'язку і аптайм, професійні адміністратори і чуйна підтримка), і, сподіваємося, це не сильно зміниться в залишилися кілька місяців.

За ці 8 років інтернет серйозно змінився.

По-перше, ми стали витрачати все більше часу не на утримання стабільності роботи і розвиток сервісу, а на нескінченні розбірки з правовласниками, сервісами чорних списків, боротьбу з полчищами спамерів, чорними SEO та іншими достатньо темними особистостями.

По-друге, з'явилися зручні і надійні сервіси, які дозволили користувачами інтернету управляти спільнотами, вести особисті сторінки і бізнес без необхідності в хостингу як такому, що резонно посприяло відтоку користувачів з індустрії масового хостингу;

По-третє, ми запустили кілька сервісів для професійної аудиторії і хочемо сконцентруватися на їхньому розвитку.

По-четверте, всі витрати у нас в євро, враховуючи девальвацію деяких національних валют, наші витрати на послуги для частини користувачів стали обходитися набагато дорожче.

З цієї ситуації теоретично було кілька виходів:

 1. Продати це все тому, хто більше запропонує. У фінансовому плані — це, звичайно, цікава ідея, проте Ви надали нам довіру, і ми не маємо морального права ось так просто Вас продати.
 2. В один момент вимкнути сайт, білінг і сервера. Ця ідея більше схожа на шахрайство, ніж на вирішення проблеми, і нам зовсім не підходить.
 3. Ми можемо підняти ціни, але це навряд чи дає позитивний ефект.
 4. Ми технічно можемо істотно знизити витрати, але в цьому випадку, навряд чи це сподобається нашим користувачам. Ми щиро вважаємо, що потрібно робити добре або не робити ніяк.
 5. Нарешті, ми можемо заздалегідь усіх повідомити і повернути залишок коштів.

Це, звичайно, дещо складніше, але в цьому випадку ми виконуємо зобов'язання перед Вами, у Вас буде розумна кількість часу на переїзд, а про нас залишиться добра пам'ять. Власне, так ми і зробимо.

Таким чином, останній день роботи всіх серверів: 1 листопада 2015 року. Потім ще 3 місяці ми будемо дбайливо зберігати резервні копії: резервні копії будуть видалені 1 березня 2016 року.

Підтримка та білінг працюватимуть до 1 березня 2016 року, після чого білінг буде переведений в режим read — only.

У зв'язку з цим у Вас є два варіанти дій:

 1. Переїхати в будь-яке інше місце. Ми готові без будь-яких перешкод віддати Вам резервну копію і поставити переадресацію з безкоштовного доменного імені на вказане вами. Переадресації будуть встановлюватися за запитом протягом 3 - 4 днів.
 2. Ви можете нічого не робити. У цьому випадку Ваш сайт перестане працювати вранці 1 листопада 2015 року. Потім, до 1 березня 2016 року, Ви можете звернутися до нас за резервною копією і установкою редиректу.

Що стосується доменних імен, зареєстрованих через нас: Для того щоб забрати своє доменне ім'я від нас на прямий договір з реєстратором, Вам необхідно пройти процедуру перереєстрації безпосередньо за правилами самого реєстратора.

Заздалегідь просимо вибачення за затримки найближчим часом.

Ще раз спасибі, що Ви були з нами. Успіху і успіхів у справах. Щиро сподіваємося, що доставили Вам мінімум незручностей, і Ви збережете про Indahostе добрі спогади. З надією на розуміння.

Крім того на ринку послуг хостингу відбулися наступні зміни:

Хостинг tcphost.net переїхав на новий домен hosting.energy, який поки не отримав оцінки Web of Trust, а тому поки залишає наш рейтинг. Також змінив доменне маючи безкоштовний хостинг byethost.com на byet.host і тому також залишає наш рейтинг. Схоже, що, у зв'язку з відкриттям великої кількості нових доменних зон верхнього рівня, найближчим часом ми побачимо ще багато переходів на нові домени.

У рейтинг реєстраторів українських доменів несподівано потрапила компанія domen.com.ua, досі мала достатньо низький рейтинг.

Компанія ukraine.com.ua Хостинг Україна отримала акредитацію ICANN. На сьогоднішній день в Україні офіційно зареєстровано понад 100 реєстраторів українських доменів. Хостинг Україна стала третьою за рахунком компанією, що отримала акредитацію ICANN. Теоретично, ця акредитація дає можливість реєструвати міжнародні домени без посередників, але на практиці ціна реєстрації залишилася на тому ж рівні.

24.09.2015


Компанія Verisign оголосила про намір підвищити оптову ціну для доменних імен NET з лютого наступного року. Поточна вартість реєстрації становить $6, 79 і з 1 лютого 2016 року підніметься на 10% до $7, 46.

За умовами контракту з ICANN, компанія Verisign може збільшувати ціну доменів NET щороку. У той же час, доповнення до контракту щодо доменів COM від 2012 року передбачає фіксовану ціну цих імен на рівні $7, 85 на весь термін дії договору.

10.08.2015


За низьку оцінку Web of Trust з нашого рейтингу видалені сайти hostland.ru, timeweb.com і okis.ru. У рейтинг Реєстраторів акредитованих ICANN додана компанія webnames.ru

5.08.2015


У зв'язку з пониженням курсу долара, деякі компанії пропорційно збільшили вартість хостингу, зокрема помітно зросла вартість хостингу ukraine.com.ua.

Деякий час можна було спостерігати як компанія hostpro.ua проводила експерименти, кожен день виставляючи нові ціни на одні й ті ж тарифи, зараз вони, здається вже визначилися, представивши нову лінійку тарифів.

Схоже, що закрився черговий безкоштовний хостинг, на цей раз це 000webhost.com, який деякий час був дуже популярний.

Компанія kubez.biz змінила домен на cloudmoud.com. Зазвичай ребрендинг і зміну домену можуть дозволити собі компанії, у яких справи йдуть або дуже добре (коли галас з приводу зміни назви тільки на користь), або, коли справи йдуть не дуже і втрачати компанії по суті нічого. Судячи з того, що хостинг kubez був виключений з нашого рейтингу за низьку оцінку Web of Trust, можемо зробити висновок, що справи у компанії краще не стали, але принаймні вони намагаються хоч щось виправити.

12.06.2015


7 квітня Служба Безпеки України вилучила сервери компанії nic.ua з усіх дата-центрів Києва. Домени, реєстратором яких була ця компанія, продовжують працювати в звичайному режимі, оскільки вони обслуговуються на серверах не тільки в Україні, але й в інших країнах. Причина вилучення — реєстрація доменних імен та розміщення сайтів сепаратистів і представників так званих ДНР і ЛНР. Згідно з офіційною формулюванні, на цих сайтах розміщувалися заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади. А ось як прокоментував те, що сталося Максим Тульєв, глава НетАссіст, компанії на майданчику якої розміщувалися сервери nic.ua: Якщо говорити коротко, обладнання вилучили за справу. У профільних розсилках ці сайти обговорювали ще з літа.

За даними системи моніторингу Tops.org.ua сайт nic.ua перестав відповідати на запити 7 квітня в 13: 03 і відновив свою роботу лише 8 квітня в 00: 49, тобто на відновлення роботи сайти працівникам nic.ua знадобилося майже 12 годин. В результаті підсумковий Аптайм за майже 3 року знизився з 99.985% до 99, 92%, що призвело до значного зниження позиції компанії в рейтингах.

Від імені нашої компанії висловлюємо жаль, що в СБУ не знайшли іншого способу припинення роботи сайтів сепаратистів, оскільки таким чином вони не лише завдали великої шкоди однією з найбільших компаній на ринку, але і великої кількості користувачів, чиї сайти розміщувалися на конфіскованих серверах. Крім того, подібне ставлення з боку влади робить все менш привабливим послуги українських хостинг-провайдерів.

Тепер про інші зміни, які відбулися в наших рейтингах. Компанія Globatel змінила домен з globatel.ru на globatel.org, який поки не має оцінки Web Of Trust, а тому видаляється з нашого рейтингу. Компанія Beget вирішила позбутися спеціалізованого домену free.beget.ru для безкоштовного хостингу і тепер з цього домену відбувається перенаправлення на основний сайт компанії. У зв'язку з пониженням рейтингу видалені сайти компаній okis.ru, fozzy.com, uahosting.com.ua.

8.04.2015


Компанія Хостмайстер, адміністратор українського домена .UA з 1.04.2015 збільшила вартість реєстрації та продовження доменів на 60% (в гривневому еквіваленті). Більшість реєстраторів вже підняли ціни на домени для кінцевих користувачів і зараз мінімальну вартість реєстрації доменів в найбільш популярній зоні COM.UA пропонує компанія 1gb.ua - 150 гривень.

5.04.2015


З рейтингу російського хостингу видалений сайт компанії f1f2.ru і piratehost.net. У рейтингах безкоштовного хостингу відновлені компанії okis.ru і free.1gb.ua.

25.03.2015


З рейтингу російських хостингів видалена компанія parking.ru у зв'язку з пониженням рейтингу. У рейтинг недорогих VPS/VDS доданий сайт uahosting.com.ua.

8.02.2015


Насамперед вітаємо всіх користувачів нашого рейтингу з новим 2015 роком!!! Від усієї душі бажаємо високих аптаймів вашим сайтам і, звичайно побільше відвідувачів!:)

У список хостингів — фантомів додана компанія omp9.com. Показово, що дизайн сайту і тарифи цього хостингу не змінювалися кілька років, хоча служба підтримки відповідала достатньо оперативно. Потім, сайт на всі запити став видавати помилку і, нарешті, віднедавна, просто перестав відповідати. Так само безслідно зник хостинг hostvip.com.ua.

Сайт компанії nthost.ru переїхав на новий домен ntx.ru, який поки не має оцінки Web Of Trust, а тому виключається з нашого рейтингу. Сайт aiwebhost.com видалений з рейтингу російських хостингів у зв'язку з пониженням оцінки Web of Trust.

5.01.2014


У рейтингу російських хостингів відновлений сайт компанії hostland.ru, а в рейтингу українського — hostlife.net з безкоштовних українських хостингів видалений сайт free.1gb.ua.

29.12.2014


Знову втрати серед українських хостингів. На цей раз з домена хостингу mcsite.com.ua виконується редирект на новий домен mcsite.ua, який поки не має оцінки Web of Trust, а тому, залишає на рейтинг. Втрата ця, однак, не дуже велика, оскільки досі більшу частину часу цей хостинг посідав останнє або передостаннє місце з причини низького аптайма.

У зв'язку з пониженням оцінки Web Of Trust, з рейтингу російських хостингів видалений сайт компанії wmrs.ru.

17.12.2014


Реєстратор uahosting.com.ua підвищив ціни на домени до 99 гривень і тепер самим недорогим реєстратором доменів com.ua стає 1gb.ua — 95 гривень за реєстрацію і продовження.

9.12.2014


У зв'язку зі швидкими змінами як курсу рубля так і курсу гривні, змінилася і вартість обслуговування у багатьох хостерів, у яких базовими для розрахунку вартості тарифів є національні валюти.

Сайт mesto.biz в даний час здійснює редирект на сайт profintel.ru, відповідно з двох сайтів ми залишаємо в рейтингу тільки один. По суті це одна і та ж компанія, тому ми переносимо всю статистику по аптаймом, отриману по сайту mesto.biz, на profintel.ru. У зв'язку з пониженням оцінки Web of Trust, з рейтингу недорогих VPS/VDS видалена компанія selectel.ru. У рейтингу безкоштовних хостингів відновлена компанія setup.ru, а в рейтингу російського хостингу — timeweb.com.

6.12.2014


Хостинг reg.ru поглинув сервіс logol.ru і з 1 листопада буде обслуговувати всіх його клієнтів. У зв'язку з цим ми видаляємо хостинг logol з нашого рейтингу російського хостингу, В якому ця компанія займала 4 - е місце. У зв'язку з пониженням рейтингу видалена з рейтингу зарубіжних безлімітних хостингів компанія hostrocket.com, з рейтингу недорогих російських хостингів — компанія xyberry.com, а з рейтингу російських безкоштовних хостингів — компанія okis.ru. В рейтинг недорогих віртуальних серверів додана компанія sartelekom.ru.

З 1 листопада Хостмайстер знову підвищив ціни на українські домени, зокрема, для реєстраторів ціна доменів в зоні com.ua підвищена з 60 до 78 гривень (приблизно до 6 USD). Відповідно, підвищили ціни і більшість реєстраторів. При цьому реєстратор uahosting.com.ua з ціною в 94 гривні знову стає самим недорогим. Є і хороші новини: домен .УКР тимчасово подешевшав. З 1.11.2014 по 31.01.2015 адміністратор зони .УКР проводить акцію і зараз можна зареєструвати домен .УКР всього за 99 грн! Зареєструвати домен по цій акції можна від одного до 10 років.

3.11.2014


Раніше найдешевший реєстратор доменів в зоні com.ua uahosting.com.ua з 1 листопада підвищує ціну з 72 до 92 грн, стаючи при цьому одним з найдорожчих українських реєстраторів.

18.10.2014


За минулі 2 місяці відбулося багато змін в тарифах хостингів. Традиційно, процвітаючі хостинги позбувалися дешевих тарифів або збільшували їх ліміти, збільшуючи при цьому і їх вартість. Зрозуміло, що таким чином хостери намагаються не набирати більше початківців клієнтів, які зазвичай доставляють багато клопоту, а зосередиться на великих замовленнях. Крім цього багато компаній збільшили в 2 рази об'єм, що виділяється на жорсткому диску, без зміни ціни. Це пояснюється, в першу чергу, тим, що переважній більшості клієнтів такий об'єм не потрібен, що дає широкий простір для оверселінга. Помітний поступовий перехід хостерів на ssd — диски. Що стосується віртуальних серверів, багато хостингових компаній відмовляються від систем віртуалізації заснованих на OpenVZ на користь KVM, що не може не радувати. Безкоштовні хостинги продовжують зникати. Так, більш не надає безкоштовний хостинг компанія crucial.com.au і просто зник хостинг 0000free.com, мабуть, забравши з собою і сайти своїх клієнтів.

В рейтингах недорогих віртуальних серверів доданий коефіцієнт, що враховує використання хостерами SSD дисків.

12.10.2014


закрився черговий безкоштовний хостинг free.timeweb.ru, тепер запити до цього домену перенаправляються на основний сайт компанії Timeweb без вказівки на те що сталося з усіма сайтами. Вилучений з рейтингів сайт evrohoster.ru, оскільки веб-сайт не пінгуєтся, власне, з європейських серверів, а то, який сенс при цьому вкладає сама компанія в слово Євро в своїй назві, для нас залишається загадкою. Нижче мінімального порогу впав рейтинг сайту ru.hetzner.com, з цієї причини сайт виключений з рейтингу, будемо сподіватися, що тимчасово. Хостинг host1free.com справив ребрендинг і переїхав на домен haphost.com, який поки не має оцінки Web of Trust, а тому виключений з нашого рейтингу. Додано сайт безкоштовного хостингу weebly.com.

2.08.2014


Темпи розвитку ринку хостингу в Росії і Україні помітно сповільнилися в останні місяці. Пов'язано це з прийняттям в Росії законів, що вводять жорстку цензуру інтернет — ресурсів, а також з політикою військової агресії, що проводиться Путіним, по відношенню до України. Як результат: набагато рідше стали з'являтися нові компанії на ринку доменів і хостингу. Будемо все ж сподіватися, що здоровий глузд візьме гору, і нарешті прийде розуміння того, що будь-які війни вкрай згубні для розвитку бізнесу та економіки.

30.07.2014


22.04.2014 сталася пожежа в приміщенні дата-центру хостингу besthosting.ru. За нашими даними сайт хостера став недоступний в 01: 38 22.04.2014, проте його робота була відновлена вже в 14: 22 того ж дня. На сайті самого хостингу зазначено, що ремонтні роботи проводились близько 4 - х днів, однак ми можемо спиратися лише на наявні у нас дані об'єктивної доступності (або недоступності) сайтів хостингів. Ми проводили моніторинг роботи цього сайту останні 29 місяців. За цей час було зафіксовано 17 відносно тривалих періодів недоступності сайту хостингу загальною тривалістю приблизно 21 годину. Таким чином, за вказаний період часу спостерігається Аптайм (доступність) тепер становить приблизно 99, 90%.

Компанія reggi.ru виключила хостинг зі списку своїх послуг, у зв'язку з чим ми виключаємо її з рейтингу російського хостингу.

2.05.2014


Багато українських реєстратори користуючись нестабільною ситуацією на валютному ринку вирішили скористатися ситуацією і помітно підвищили ціни, причому підвищення не тільки в гривнях, а й в доларовому еквіваленті. Наприклад, раніше найдешевший реєстратор freehost підняв ціну в півтора рази з 7, 5 доларів до 11, 2 доларів за домени в зоні COM.UA. У рейтингу російських хостингів відновлена компанія logol.ru.

3.04.2014


Рейтинг українського хостингу і розділ Дешевий хостинг в Україні доданий сайт хостингу dreamhost.com.ua, який завдяки своїй демократичній ціновій політиці відразу зайняв 1-е місце.

19.03.2014


4 березня 2014 року почалася відкрита реєстрація доменів".УКР". Протягом перших місяців домени можна буде зареєструвати на термін не менше 10 років. У зв'язку з цим на нашому сайті з'явився новий розділ new Рейтинг реєстраторів доменів. УКР

4.03.2014


На нашому сайті додана нова сторінка: Зведений рейтинг хостингів, На якій можна порівняти рейтинги хостингів з різних країн, а також довідатися з якої причини той чи інший хостинг не був включений в основні рейтинги. Так само в розділ довідкових матеріалів додано статтю Підводні камені безкоштовного хостингу, Назва якої говорить сама за себе.

15.02.2014


В рейтинг українського хостингу додана компанія tcphost.net, яка відразу зайняла друге місце в рейтингу недорогого хостингу. В рейтинг закордонного безлімітного хостингу додана компанія xmission.com. В рейтинг недорогих російських VPS/VDS додана компанія hostland.ru.

29.12.2013


Компанія yutex.ru відновлена в Рейтингу російського хостингу і додана в Рейтинг недорогих VPS/VDS. Сайт host-ua.org.ua видалений з Рейтингу українських безкоштовних хостингів в зв'язку з переїздом на домен uahost.0lx.net, що має дуже низький рейтинг Web Of Trust.

4.12.2013


 • У зв'язку з тим, що в системі Web of Trust скасована оцінка Надійність продавця (Vendor reliability), у нашому рейтингу тепер буде використовуватися тільки загальна оцінка сайту (Trustworthiness).
 • Трохи змінено алгоритм розрахунку параметра Якість/ціна для реєстраторів доменів, так що реєстратори з меншою вартістю продовження домену тепер будуть мати більш високу позицію в рейтингу.

20.11.2013


 • Деякі компанії провели заміну домену: cityhost.com.ua переїхав на cityhost.ua, а bitte.com.ua переїхав на bitte.net.ua, kvchosting.com — на kvchost.com, imhoster.net — на dominant.lt, причому у всіх випадках рейтинг нових доменних імен виявився нижчим, так що тепер ці компанії опинилися за межами нашого рейтингу. Крім того, gigahost.ua, який значився серед компаній-фантомів, зараз перенаправляє всіх відвідувачів на mirohost.net. Компанія webhost1.ru поміняла власника на"ТОВ Вебхост", і у зв'язку з цим сайт переїхав з Німеччини на новий сервер в Росії.
 • У зв'язку з великою кількістю листів, що надходять нам на пошту, з питаннями про те, як можна додати сайт в один з рейтингів, ми створили окремий розділ, присвячений цій темі: Додати сайт.
 • Для українських сайтів підвищено мінімальний поріг оцінки Web of Trust з 60 до 70.
 • Скасовується облік обмеження простору, що виділяється хостерами під бази даних.

11.09.2013


У рейтинги хостингів додані відомості про тестових періодах. Додані або відновлені наступні компанії: 1and1.co.uk, cloud.megaindex.ru, uahosting.com.ua. Вилучені у зв'язку з пониженням рейтингу компанії: unixhost.com.ua, anhosting.com, vagonchik.com, registrant.ru.

6.08.2013


В рейтинг російського та української хостингів введений новий параметр MySQL max_user_connections, визначальний максимальне число одночасних підключень до бази даних. Відповідно змінений алгоритм розрахунку параметра Якість/ціна: тепер хостинги, які допускають більшу кількість підключень, матимуть більш високе значення Якість/ціна при інших рівних умовах.

8.06.2013


У зв'язку зі зміною критеріїв оцінки сайтів Web of Trust з рейтингу недавно було видалено значне число компаній. Для збереження асортименту, ми прийняли рішення знизити критерії, що висуваються для включення компаній у рейтинг. Тепер для українських компаній достатньо мати рейтинг не нижче, ніж Добре. Крім того, до рейтингу Реєстратори акредитовані ICANN тепер включаються компанії з рейтингом Web of Trust не нижче 89 - ти і надійністю цієї оцінки не нижче 15 - ти. З цього ж рейтингу видалена компанія dreamhost.com за відсутність даних про вартість подовження доменів, у зв'язку з чим також змінений список реєстраторів на сторінці Недорогі реєстратори доменів.

9.05.2013


У зв'язку з великою чисткою в Web of Trust (мабуть, у зв'язку зі значними змінами в їх алгоритмі розрахунку), недавно були значно знижені рейтинги багатьох сайтів. У зв'язку з цим з рейтингів tops.org.ua було автоматично видалено велике число компаній. Так з рейтингу українських хостингів видалено 23 компанії, з рейтингу російських хостингів видалено 16 компаній, крім цього видалено 13 українських і 2 російських реєстраторів доменів, 2 зарубіжних безкоштовних хостинга, 15 українських і 12 російських провайдерів VPS/VDS. З рейтингу закордонного безлімітного хостингу віддалено всього 2 компанії.

Крім вищевказаних змін, в рейтинг безкоштовного хостингу додано хостинг сайтів Google sites.google. com, в той же час з цього ж рейтингу виключений nx0.ru і переміщений в список хостингів-фантомів у зв'язку з тривалою фактичної непрацездатністю (неможливістю створення акаунта).

15.04.2013


З рейтингу безкоштовного хостингу видалений narod.yandex.ru у зв'язку з тим, що Яндекс передає свій хостинг сайтів веб-сервісу uCoz, а також 70mb.ru в зв'язку з тимчасовим припиненням реєстрації. В рейтинг недорогих українських VPS/VDS доданий cityhost.com.ua, а в рейтинг закордонного безлімітного хостингу — webhostingpad.com. У рейтинг російського хостингу повернений сайт ruweb.net у зв'язку з відновленням рейтингу Web of Trust.

3.03.2013


У рейтинг російського хостингу і VPS/VDS додано компанію interserver.ru, в рейтинг російського хостингу — fozzy.com.

18.02.2013


В рейтинги українського хостингу доданий сайт tuthost.ua. В рейтинг закордонного безкоштовного хостингу додані сайти megabyet.com і tripod.lycos.com. У зв'язку з пониженням рейтингу видалені з рейтингів сайти setup.ru, host1free.com, x-host.ua. З рейтингу українських реєстраторів видалений сайт dns.com.ua, який вже не значиться в списку офіційних реєстраторів на сайті Hostmaster, мабуть, у зв'язку з недавнім поглинанням dns.com.ua холдингом Інтернет Інвест. Додано новий розділ Недорогі реєстратори доменів

11.02.2013


Сьогодні з рейтингу російського хостингу видалені 4 компанії, а з рейтингу українського хостингу - 8 компаній-фантомів. Також з рейтингу українського хостингу видалена компанія firehost.com.ua, яка припинила реєстрацію нових клієнтів у зв'язку з реорганізацією.

30.01.2013


Рейтинг російського хостингу покидає ruweb.net у зв'язку з пониженням рейтингу продавця, а також залишає рейтинг docker.ru у зв'язку з відкликанням раніше виставленої оцінки Web Of Trust. Також покидає рейтинг закордонного безлімітного хостингу компанія brainhost.com. У рейтинг Реєстраторів акредитованих ICANN доданий hostgator.com.

17.01.2013


У рейтинг Реєстраторів акредитованих ICANN доданий dreamhost.com.

8.12.2012


На нашому сайті з'явився форум. Окреме прохання представникам хостинг-компаній і реєстраторам доменів: не варто розміщувати рекламні повідомлення, які у великій кількості тиражуються на всіх форумах. Однак, не буде порушенням, якщо ви запропонуєте користувачеві свої послуги, які будуть відповідати його певним запитам. Також на форумі ви можете задати питання щодо рейтингу та висловити свої побажання щодо його поліпшення.

У рейтингу хостингів тепер будуть тільки тарифи, в яких надається хоча-б одна база даних. У рейтинг російського хостингу додана відома хостинг-компанія peterhost. У рейтинг безкоштовних хостингів додані setup.ru і ru.jimdo.com, при цьому була видалена компанія taba.ru, яка тепер надає тільки платні послуги. В рейтинг закордонного безлімітного хостингу додана компанія servage.net. Компанія reggi.ru додана в рейтинг російських реєстраторів, а також в рейтинг дешевого хостингу в Росії.

16.11.2012


У рейтинг додані нові розділи: Недорогі російські VPS/VDS і Недорогі українські VPS/VDS. Змінено алгоритм обліку об'єму, який виділяється на жорсткому диску, для всіх рейтингів хостингу. Тепер коефіцієнт, що враховує цей параметр, розраховується як сума членів геометричної прогресії так само, як у випадку з числом сайтів та баз даних. Це дозволяє обмежити вплив об'єму жорсткого диска на рейтинг тарифів хостингу і включати в рейтинг безлімітні хостинги. Також в таблиці і алгоритми рейтингів доданий об'єм оперативної пам'яті, що надається хостинг-провайдерами.

3.11.2012


Оновлення рейтингу хостингів і реєстраторів доменів

Сьогодні оновлень не дуже багато. Сайт mirabit.ru нині виконує редирект на x5x.ru, який у свою чергу має достатньо низький рейтинг, тому сайт mirabit.ru виключений з рейтингу. Серед новачків російського хостингу сайти sky-hosting.ru і siteko.net. У рейтинг реєстраторів українських доменів доданий сайт ukrdomen.com.ua, що належить ПП Український хостинг. У список зарубіжних безкоштовних хостингів доданий сайт freewha.com (він же freewebhostingarea.com), і виключений недоступний в даний час сайт 110mb.com.

28.09.2012


Зміна алгоритму

За кожен відсоток зниження аптайма рейтинг хостингу буде знижуватися на 2 порядку. Всім новачкам рейтингу хостингу, для яких отримано недостатньо статистичних даних, і яким формально відповідає Аптайм 100%, тепер присвоюється Аптайм не більше 99, 98% на період до півроку випробувального терміну.

31.08.2012


Оновлення списку хостингів і реєстраторів доменних імен

В розділ закордонного безлімітного хостингу доданий сайт kvchosting.com, який зайняв 6 - ю позицію в цьому розділі. В українські безкоштовні хостинги доданий infiumhost.com, що надає 50Мб на жорсткому диску, одну базу даних і можливість використання PHP. Рейтинг російського безкоштовного хостингу покидає hostinger.ru у зв'язку з пониженням рейтингу Web of Trust. Кілька компаній, що надають платний хостинг, додали можливість безкоштовного розміщення сайтів: masterhost.ru, free.timeweb.ru, startfree.ru (radiushost). До закордонних безкоштовних хостингів доданий byethost.com, зайняв четвертий позицію. У розділ російського хостингу додані нові компанії та відновлені деякі раніше вилучені через зниження рейтингу: hosting.nic.ru, beget.ru, locum.ru, melt.ru, yutex.ru, indahost.ru, onelim.net, docker.ru. До українських реєстраторів доменів доданий vps.ua, до російських — caravan.ru і domenus.ru, відповідно. Domenus.ru на даний момент знаходиться на межі виходу з рейтингу, проте він же пропонує найнижчу вартість подовження домену в зоні ru: 6, 63 дол.

21.07.2012


Оновлення рейтингу хостингів і реєстраторів доменів

В алгоритм розрахунку рейтингу внесено нову зміну. Тепер рейтинг хостингу збільшується пропорційно квадратному кореню від об'єму, який виділяється на жорсткому диску, а не лінійно, як це було раніше. Таким чином, послаблюється завищення рейтингу тим хостингам, які виділяють надлишковий об'єм на жорсткому диску, оскільки цей об'єм, зазвичай, рідко може бути використаний повністю через інші обмеження, накладених хостинг-провайдерами.

З рейтингу російського хостингу видалений сайт компанії just-hosting.ru, яка ввела обмеження за трафіком. Новачками цього місяця для російського хостингу є all-hosts.ru і parking.ru, які зайняли 12 - е і 25 - е місце в рейтингу, відповідно.

З рейтингу українського хостингу вилучений imena.ua, який об'єднався з компанією mirohost.

У рейтинг українських реєстраторів додані imhoster.net і ukrhosting.com, що зайняли місця 9 і 12, відповідно.

У рейтинг безкоштовного закордонного хостингу додані kvchosting.com і 1freehosting.com, що зайняли останні місця.

У рейтинг російського безкоштовного хостингу доданий nx0.ru. Одночасно рейтинг залишають 24-hoster.ru, multihost.ru у зв'язку з погіршенням відгуків користувачів Web of Trust.

У рейтинг українських безкоштовних хостингів додані hostinger.com.ua і domen.com.zp.ua.

14.04.2012


Оновлення рейтингу хостингу

Ми продовжуємо розширення нашого рейтингу та поліпшення параметрів оцінок реєстраторів і хостинг-провайдерів. Сьогодні до параметрів оцінки платних хостингів доданий такий важливий параметр як Аптайм. На перший погляд здається, що сайти хостинг-провайдерів з оцінкою користувачів на рівні Чудово повинні мати дуже високий аптайм. Однак, часто користувачі економлять на сервісі цілодобового відстеження стану своїх сайтів (або навіть можуть не знати про наявність таких сервісів) і можуть просто не помічати коли сайт стає недоступним на не надто довгий час. Реальні виміри показують, що деякі веб-хостинги демонструють Аптайм навіть нижче 90%, тому введення цього параметра буде зовсім не зайвим. Зважаючи на важливість цього параметра, на кожен відсоток зниження аптайма хостингу, його рейтинг буде знижуватися на 2 порядку. Далі, ми ввели заниження рейтингу в 2 рази для тих компаній, які не розкривають дані про себе в базі даних Whois.

У рейтингах була також оновлена ​​система обліку кількості окремих сайтів та баз даних, що надаються хостинг-провайдерами. Тепер для їх обліку рейтинг хостингу множиться на суму членів геометричної прогресії з кількістю членів дорівнює кількості сайтів або баз даних і знаменником прогресії рівним 1/2. Таким чином, тепер рейтинг хостингу буде постійно збільшуватися при збільшенні як кількості сайтів так і баз даних, однак, збільшуватися повільніше в порівнянні з раніше використовуваної лінійною залежністю.

На нашому сайті відкрито новий розділ Закордонний безкоштовний хостинг. У цьому розділі представлений рейтинг зарубіжних безкоштовних хостингів, в який в даний час включені 6 компаній.

У цьому місяці в рейтинг російського хостингу була включена компанія ihc.ru, яка відразу зайняла 1 - е місце в рейтингу російського хостингу, а також в рейтингу дешевого хостингу, в першу чергу завдяки більш ніж демократичними цінами. У рейтинг також були включені наступні хостинги: ru-hoster.com, ruweb.net, activecloud.ru і multihost.ru. Загальна кількість хостингів в рейтингу російського хостингу тепер налічує 34 компанії.

У рейтинг українського хостингу додані 2 компанії: ukrdomen.com.ua і bitte.com.ua, і, таким чином, у цьому рейтингу зараз бере участь 31 хостинг-провайдер.

У рейтингу російських реєстраторів доменів доданий інтернет-провайдер caravan.ru.

21.01.2012


Оновлення рейтингу хостингу

Сьогодні на сайті відбулося багато змін. По-перше, додані сторінки Рейтинг закордонного безлімітного хостингу, а також Рейтинг російських реєстраторів доменів.

1 - е місце в рейтингу закордонного безлімітного хостингу зайняла компанія Webfusion Limited (123-reg.co.uk) завдяки достатньо низькою ціною і близькому розташуванню серверів хостингу до країн СНД, зокрема, Україні. Останнє забезпечило порівняно невеликий час затримки відповідей сервера.

1-е місце в рейтингу російських реєстраторів доменів зайняла компанія Garant-Park-Telecom (r01.ru), в першу чергу завдяки високому рейтингу самої компанії і достатньо низькою ціною продовження доменів в зоні ru.

Як ви напевно вже помітили, в рейтингах хостингу з'явилися дані про кількість наданих баз даних MySQL, а також ще одна дуже важлива характеристика — час затримки відгуку сервера. Насправді, не так вже й багато параметрів, за якими можна оперативно оцінити якість компанії хостера. Одним з таких параметрів є вказаний вище час затримки. Очевидно, що чим менше час затримки, тим швидше будуть відкриватися ваші сайти. Час відгуку сервера хостингу залежить від того як далеко від вас знаходиться сервер, а також від якості інтернет-каналу і якості устаткування, за допомогою якого сервер до нього підключається, ну і звичайно параметрів самого сервера. Малий час відгуку сервера, на якому розташований сайт хостингу, звичайно, не гарантує, що сервер на якому розмістять ваш сайт буде так само швидко відповідати, однак зрозуміло, що цей параметр показує мінімальний час затримки, яке може забезпечити відповідний хостинг.

Кількість доступних баз даних і час відгуку сервера тепер також враховується при розрахунку підсумкового параметра Якість/ціна хостингу.

У рейтингу українського хостингу додана компанія imena.ua, а також повернена компанія hostpro.ua, раніше Виключена з — за зниження рейтингу Web Of Trust. У рейтингу російського хостингу додані компанії good-host.net, vanet.ru і mirabit.ru.

23.11.2011


Оновлення даних про хостинг-провайдерів і реєстраторів доменів від 3.10.2011

Нещодавно хостинг-провайдер hosted.ua і реєстратор доменних імен nic.ua заявили про об'єднання під єдиним брендом з найкоротшим з них назвою. Старий рейтинг hosted.ua відповідав 1183 (91 * 13), тепер же формально цей показник підвищився за рахунок більш високого рейтингу nic.ua 1620 (90 * 18). Відповідно nic.ua тепер займає 9 - е місце по співвідношенню якість/ціна в ренкінгу Українського хостингу, що на одну позицію вище, ніж було у hosted.ua минулого місяця. В об'єднаній компанії були кардинальним чином змінені тарифи. У nic.ua з'явився дуже дешевий тариф 0, 54 USD за 50 Мб місця на диску, що, однак, компенсується достатньо високими розцінками на безлімітні тарифні плани. Мабуть розрахунок робиться на залучення великої кількості дрібних клієнтів (обслуговування яких може бути навіть збитковим) з перспективою на те, що ці ж клієнти в майбутньому замовлять більший об'єм послуг.

Мабуть тимчасово покинув наш рейтинг реєстратор regnames.com.ua через суперечливі відгуки про якість надаваних послуг.

У рейтинг російського хостингу доданий провайдер hosting-rabit.ru, який зайняв 13 - е місце в загальному рейтингу російського хостингу і 1 - е місце в рейтингу дешевого хостингу. В даний час важко сказати чи встигне цей провайдер набрати достатньо велику клієнтську базу перш, ніж зможе підняти тарифи до рівня окупності, не боячись відтоку клієнтів внаслідок того-ж підняття тарифів. Тим не менш, побажаємо йому удачі.

3.10.2011


Оновлення даних про хостинг і реєстраторів доменів

На сайті додано кольорове маркування максимальних і мінімальних значень показників рейтингу компаній, а також додані індикатори зміни показників з часу останнього оновлення. Ці зміни тепер відзначаються стрілками , які позначають зростання або зменшення показників, відповідно.

Наш рейтинг залишає хостинг hosting.r01.ru, який займав 22-е місце в рейтингу російського хостингу. Його рейтинг знизився з 81 до 76, що помітно нижче мінімального порогу в 80 балів, що відповідає послуг рівня «Чудово».

З рейтингу українських реєстраторів доменів виключається maxnet.ua через відсутність на їхньому сайті інформації про вартість реєстрації, крім того, очевидно, що для даної компанії послуга реєстрації не є одним з основних видів діяльності.

До рейтингу російського безкоштовного хостингу додані відразу 3 компанії webstolica.ru, vexy.ru, vaulthost.net, що зайняли 2-е, 8-е і 9-е місця у списку відповідно.

За минулі кілька місяців жоден з реєстраторів українських доменів не змінив свої тарифи реєстрації домену com.ua, по колишньому найнижчу вартість реєстрації пропонує regnames.com.ua: 6,39 дол на рік.

9.09.2011

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua