ru uk

Tops.org.ua

Об'єктивний рейтинг платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Український безкоштовний хостинг

Рейтинг українського безкоштовного хостингу, що визначається за результатами оцінок користувачів сервісу Web Of Trust

Метод відбору безкоштовного хостингу та критерії оцінки

У рейтингу представлений тільки безкоштовний хостинг, який має рейтинг не нижче рівня Добре згідно з даними сервісу Web Of Trust. Якісний безкоштовний хостинг явище малопоширених, тому, щоб вибір не був зовсім вже невеликим, ми трохи розширили те, що мається на увазі під українським хостингом. А саме, хостинг вважається українським, якщо він задовольняє хоча б одній з наступних вимог:

 • сайт хостингу розташовується на українському домені;
 • сайт хостингу написаний українською мовою;
 • сервер хостингу розташований в Україні.

Пояснення до таблиці

 • Оцінка Web Of Trust — див. пояснення до таблиці Рейтингу українського хостингу, за винятком того, що оцінюється не надійність продавця, а загальний рейтинг;
 • HDD — об'єм пам'яті на жорсткому диску сервера хостингу;
 • Трафік — об'єм місячного трафіку, що надається в рамках безкоштовного хостингу;
 • Бази MySQL — кількість баз даних MySQL;
 • РHP — можливість використання PHP;
 • Конструктор сайтів — можливість безкоштовного використання конструктора сайтів;
 • Оплата рекламою — потрібно чи обов'язковий показ реклами хостера на сайті.

Значення дані відсутні в базі даних Whois означає, що IP сайту не відповідає якомусь певному серверу.

Значення дані закриті означає, що дані були навмисне приховані хостинг-провайдером або приховані автоматично у випадку, коли доменом володіє приватна особа.

Наш сайт існує в основному за рахунок доходів, яки ми отримуємо за переходи користувачів за реферальними посиланнями. Тобто, якщо ви переходите за посиланнями з нашого сайту на сайт хостингу або реєстратора доменів і замовляєте там послуги, то ми отримуємо невелику винагороду від провайдера послуг хостингу або реєстратора. Завдяки цим коштам ми, зокрема, можемо забезпечувати постійний довгостроковий моніторинг хостингів і отримувати дані про Аптайм, який характеризує надійність хостингу і є одним з основних параметрів в наших рейтингах. Дякую за вашу підтримку!

Увага! Ми наполегливо не рекомендуємо користуватися послугами безкоштовних хостингів. Радимо так само попередньо ознайомиться зі статтею Підводні камені безкоштовного хостингу.

Безкоштовний український хостинг
URLСервер/Опис сервераАдреса сервераХостерАдреса хостераHDD, МбТрафік, МбБази MySQLPHPКонструктор сайтів    Реклама           Примітка       Оцінка Web Of Trust
1 hostinger.com.ua MAIN-HOSTING-SERVERS/Main Hosting Servers США New Capital LLC Київ, Україна 2000 100 2 + Joomla, phpBB і ін без реклами При одночасному відвідуванні всього лише кількома десятками відвідувачів замість сайту може підставлятися заставка або реклама хостера. 2838 (86*33)
2 ho.ua HO-UA-NET/Privately owned entrepreneur Vlasenko Nataliya Vitaliivna Україна SPD Vlasenko N.V. Київ, Україна 1000 безлімітний 1 + текстове посилання у верхньому правому куті 1638 (78*21)
3 free.1gb.ua HST-1GB/1GB LLC Україна 1GB LLC Київ, Україна 1000 безлімітний немає - немає без реклами, але є плата за реєстрацію Заборонені сайти, що містять лічильників та посилань більше, ніж корисного вмісту 490 (70*7)
Позначення

Якщо ви хочете, щоб ваша компанія була представлена ​​в рейтингу, відвідайте розділ Додати сайт.

Таблиця безкоштовного хостингу в Україну інтерактивна, натисніть на відповідний заголовок таблиці, щоб впорядкувати за необхідним параметром.

Дата останнього оновлення:

23.09.2017

Безкоштовні хостинги, які вже закрилися

Хостинги раніше надавали безкоштовний хостинг, але з тих чи інших причин що закрилися:

 • topua.net — з 1 липня 2013 TopUA згортає надання послуг безкоштовного хостингу;
 • host-ua.org.ua — Ресурс недоступний;
 • uahosting.com.ua — Безкоштовний хостинг не надається з 2013 року;
 • domen.com.zp.ua — Сайт переїхав на новий домен hosting-domen.com, де зараз безкоштовний хостинг надається тільки для безприбуткових організацій і тільки на один рік.

В цей список включені лише ті хостинги, які колись мали високі оцінки Web Of Trust і брали участь в нашому рейтингу. Загальна ж кількість найчастіше безслідно зниклих безкоштовних хостингів набагато більше. Цей список наочно демонструє короткий термін життя сайтів, розміщених на таких хостингах.

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2017 tops.org.ua