ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Досьє на ru-hoster.com

Інформація про хостинг ru-hoster.com і параметрах стабільності його роботи

Скріншот ru-hoster.com

Власник доменного імені: LLC RU-HOSTER.

Адреса сервера: Росія.

Оцінка хостингу в системі Web Of Trust: 94 з 100 (Відмінно).


На сайті tops.org.ua хостинг ru-hoster.com отримав місця в наступний рейтингах:

.

Дані за весь період спостереження за сайтом ru-hoster.com (3 року і 11 місяців):

  • Аптайм (доступність сайту ru-hoster.com): 99.777% - це означає, що в середньому за рік сайт хостингу недоступний 19 год 32 хвил.
    Коментар: це дуже низьке значення аптайма, яке говорить про те, що ваш сайт, розташований на хостингу ru-hoster.com, може бути недоступний для відвідувачів достатньо довго, з цієї причини ми не радимо розміщувати сайти на цьому хостингу.
  • Загальний період недоступності сайту за весь час спостереження: 3 дні, 6 год 13 хвил.
  • Найтриваліший період недоступності: 6:00, 23 секунди (з 22:36 08-01-2012 по 4:37 09-01-2012).

Зміна аптайму хостингу ru-hoster.com з часом

Мал. 1. Зміна аптайму хостингу ru-hoster.com з часом.
Коментар: Аптайм має сенс вимірювати протягом не менше ніж півроку роботи, тому дані наведені починаючи з 6 місяців після початку моніторингу роботи хостингу. Що вище аптайм — тим краще хостинг за інших рівних умов.

Зростання сумарного часу недоступності хостингу ru-hoster.com з часом

Мал. 2. Зростання сумарного часу доступності хостингу ru-hoster.com.
Коментар: У хорошого хостингу сумарний час недоступності змінюється плавно, невеликими сходами, це зазвичай відбувається в тих неминучих випадках, коли, наприклад, потрібно перезавантажити сервер після оновлення програмного забезпечення. У разі, коли власники хостингу приділяють недостатньо уваги стабільності хостингу або коли служба підтримки хостингу недостатньо компетентна, хостинг може ставати недоступним (падати) на кілька годин, а іноді навіть днів. Для сумарного часу недоступності хостингу це відповідає різким стрибкам лінії графіку.

Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу ru-hoster.com в різний час доби

Мал. 3. Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу ru-hoster.com в різний час доби.
Коментар: Планове обслуговування серверів зазвичай проводиться в нічний час (нічний для основної маси відвідувачів сайтів, які розміщуються на даному хостингу). Випадки недоступності серверів хостингу в робочий час з 9 до 17 або з 7 до 12 годин (в залежності від аудиторії сайту) є вкрай небажаними. Якщо значна частина падінь сайту хостингу припадає на робочий час, то це говорить про те, що хостинг не дуже добре справляється зі своїм завданням.


Якщо у вас є питання по наведеним параметрам, ви можете запитати їх використовуючи адресу електронної пошти вказаний на початку сторінки.

Дата останнього оновлення:

26.12.2015

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua