ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Досьє на onlinehoster.net

Інформація про хостинг onlinehoster.net і параметрах стабільності його роботи

Скріншот onlinehoster.net

Власник доменного імені: OnlineHoster.

Адреса сервера: Україна.

Оцінка хостингу в системі Web Of Trust: 69 з 100 (Добре).


На сайті tops.org.ua хостинг onlinehoster.net отримав місця в наступний рейтингах:

Дані за весь період спостереження за сайтом onlinehoster.net (5 років і 9 місяців

  • Аптайм (доступність сайту onlinehoster.net): 99.722% - це означає, що в середньому за рік сайт хостингу недоступний 1 день, 22 хвилини.
    Коментар: це дуже низьке значення аптайма, яке говорить про те, що ваш сайт, розташований на хостингу onlinehoster.net, може бути недоступний для відвідувачів достатньо довго, з цієї причини ми не радимо розміщувати сайти на цьому хостингу.
  • Загальний період недоступності сайту за весь час спостереження: 5 днів, 21 год 50 хвил.
  • Найтриваліший період недоступності: 111 untrans, 54 секунди (07-12-2011 з 12:20 по 15:32).

Зміна аптайму хостингу onlinehoster.net з часом

Мал. 1. Зміна аптайму хостингу onlinehoster.net з часом.

Коментар: Аптайм має сенс вимірювати протягом не менше ніж півроку роботи, тому дані наведені починаючи з 6 місяців після початку моніторингу роботи хостингу. Що вище аптайм — то краще хостинг за інших рівних умов.

Зростання сумарного часу недоступності хостингу onlinehoster.net з часом

Мал. 2. Зростання сумарного часу доступності хостингу onlinehoster.net.

Коментар: У хорошого хостингу сумарний час недоступності змінюється плавно, невеликими сходами, це зазвичай відбувається в тих неминучих випадках, коли, наприклад, потрібно перезавантажити сервер після оновлення програмного забезпечення. У разі, коли власники хостингу приділяють недостатньо уваги стабільності хостингу або коли служба підтримки хостингу недостатньо компетентна, хостинг може ставати недоступним (падати) на кілька годин, а іноді навіть днів. Для сумарного часу доступності хостингу це відповідає різким стрибкам лінії графіку.

Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу onlinehoster.net в різний час доби

Мал. 3. Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу onlinehoster.net в різний час доби.

Коментар: Планове обслуговування серверів зазвичай проводиться в той час, який відповідає мінімуму відвідуваності сайтів: зазвичай від півночі до 6 годині ранку (на діаграмі частота падінь в цей час відзначена зеленим кольором). Випадки недоступності серверів хостингу в робочий час з 8 до 17 (червоний колір на діаграмі) є вкрай небажаними. Також, очевидно, що для багатьох сайтів неприйнятні перебої вранці або ввечері (жовтий колір на діаграмі). Зрозуміло, що, якщо значна частина падінь сайту хостингу доводиться на періоди максимальної відвідуваності (вранці, вдень або ввечері), то це говорить про те, що хостинг не дуже добре справляється зі своїм завданням.

На жаль, велика частина часу доступності хостингу onlinehoster.net доводиться на години піковоі відвідуваності. Більш того: загальна тривалість часу недоступності хостингу достатньо велика, так що багато користувачів можуть зазнавати труднощів при роботі з сайтами, а сам хостинг onlinehoster.net, одержує не дуже хороші відгуки.

Наш сайт існує в основному за рахунок доходів, яки ми отримуємо за переходи користувачів за реферальними посиланнями. Тобто, якщо ви переходите за посиланнями з нашого сайту на сайт хостингу або реєстратора доменів і замовляєте там послуги, то ми отримуємо невелику винагороду від провайдера послуг хостингу або реєстратора. Завдяки цим коштам ми, зокрема, можемо забезпечувати постійний довгостроковий моніторинг хостингів і отримувати дані про Аптайм, який характеризує надійність хостингу і є одним з основних параметрів в наших рейтингах. Дякую за вашу підтримку!


Якщо у вас є питання по наведеним параметрам, ви можете задати їх використовуючи адресу електронної пошти вказаний внизу сторінки.

Дата останнього оновлення:

29.09.2017

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2019 tops.org.ua