ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Досьє на froghost.com

Інформація про хостинг froghost.com і параметрах стабільності його роботи

Скріншот froghost.com

Власник доменного імені: Hawk Host Inc.

Адреса сервера: США/Сан-Франциско.

Оцінка хостингу в системі Web Of Trust: 82 з 100 (Відмінно).


На сайті tops.org.ua хостинг froghost.com отримав місця в наступний рейтингах:

.

Дані за весь період спостереження за сайтом froghost.com (3 року і 7 місяців):

  • Аптайм (доступність сайту froghost.com): 99.997% - це означає, що в середньому за рік сайт хостингу недоступний 15 хвилин.
    Коментар: такий хороший аптайм — велика рідкість для хостингів, особливо, якщо такий результат отриманий більш ніж за рік, тому ми виразно можемо рекомендувати включити цей хостинг в ваш список для розгляду.
  • Загальний період недоступності сайту за весь час спостереження: 52 хвилини.
  • Найтриваліший період недоступності: 4 хвилини, 16 секунд (05-02-2014 з 3:12 по 3:17).

Зміна аптайму хостингу froghost.com з часом

Мал. 1. Зміна аптайму хостингу froghost.com з часом.
Коментар: Аптайм має сенс вимірювати протягом не менше ніж півроку роботи, тому дані наведені починаючи з 6 місяців після початку моніторингу роботи хостингу. Що вище аптайм — тим краще хостинг за інших рівних умов.

Зростання сумарного часу недоступності хостингу froghost.com з часом

Мал. 2. Зростання сумарного часу доступності хостингу froghost.com.
Коментар: У хорошого хостингу сумарний час недоступності змінюється плавно, невеликими сходами, це зазвичай відбувається в тих неминучих випадках, коли, наприклад, потрібно перезавантажити сервер після оновлення програмного забезпечення. У разі, коли власники хостингу приділяють недостатньо уваги стабільності хостингу або коли служба підтримки хостингу недостатньо компетентна, хостинг може ставати недоступним (падати) на кілька годин, а іноді навіть днів. Для сумарного часу недоступності хостингу це відповідає різким стрибкам лінії графіку.

Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу froghost.com в різний час доби

Мал. 3. Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу froghost.com в різний час доби.
Коментар: Планове обслуговування серверів зазвичай проводиться в нічний час (нічний для основної маси відвідувачів сайтів, які розміщуються на даному хостингу). Випадки недоступності серверів хостингу в робочий час з 9 до 17 або з 7 до 12 годин (в залежності від аудиторії сайту) є вкрай небажаними. Якщо значна частина падінь сайту хостингу припадає на робочий час, то це говорить про те, що хостинг не дуже добре справляється зі своїм завданням.


Якщо у вас є питання по наведеним параметрам, ви можете запитати їх використовуючи адресу електронної пошти вказаний на початку сторінки.

Дата останнього оновлення:

24.03.2016

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua