ru uk

Tops.org.ua

Рейтинги платного і безкоштовного хостингу

Додати в обране: Додати в Вибране

Досьє на beget.ru

Інформація про хостинг beget.ru і параметрах стабільності його роботи

Скріншот beget.ru

Власник доменного імені: Beget ltd.

Адреса сервера: Росія.

Оцінка хостингу в системі Web Of Trust: 89 з 100 (Відмінно).


На сайті tops.org.ua хостинг beget.ru отримав місця в наступний рейтингах:

.

Дані за весь період спостереження за сайтом beget.ru (4 року і 6 місяців):

  • Аптайм (доступність сайту beget.ru): 98.862% - це означає, що в середньому за рік сайт хостингу недоступний 4 дня, 3 год 45 хвил.
    Коментар: це дуже низьке значення аптайма, яке говорить про те, що ваш сайт, розташований на хостингу beget.ru, може бути недоступний для відвідувачів достатньо довго, з цієї причини ми не радимо розміщувати сайти на цьому хостингу.
  • Загальний період недоступності сайту за весь час спостереження: 18 днів, 23 год 31 хвил.
  • Найтриваліший період недоступності: 31 секунда (21-01-2012 з 2:33 по 2:33).

Зміна аптайму хостингу beget.ru з часом

Мал. 1. Зміна аптайму хостингу beget.ru з часом.

Коментар: Аптайм має сенс вимірювати протягом не менше ніж півроку роботи, тому дані наведені починаючи з 6 місяців після початку моніторингу роботи хостингу. Що вище аптайм — то краще хостинг за інших рівних умов.

Зростання сумарного часу недоступності хостингу beget.ru з часом

Мал. 2. Зростання сумарного часу доступності хостингу beget.ru.

Коментар: У хорошого хостингу сумарний час недоступності змінюється плавно, невеликими сходами, це зазвичай відбувається в тих неминучих випадках, коли, наприклад, потрібно перезавантажити сервер після оновлення програмного забезпечення. У разі, коли власники хостингу приділяють недостатньо уваги стабільності хостингу або коли служба підтримки хостингу недостатньо компетентна, хостинг може ставати недоступним (падати) на кілька годин, а іноді навіть днів. Для сумарного часу доступності хостингу це відповідає різким стрибкам лінії графіку.

Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу beget.ru в різний час доби

Мал. 3. Розподіл частоти випадків падіння сайту хостингу beget.ru в різний час доби.

Коментар: Планове обслуговування серверів зазвичай проводиться в той час, який відповідає мінімуму відвідуваності сайтів: зазвичай від півночі до 6 годині ранку (на діаграмі частота падінь в цей час відзначена зеленим кольором). Випадки недоступності серверів хостингу в робочий час з 8 до 17 (червоний колір на діаграмі) є вкрай небажаними. Також, очевидно, що для багатьох сайтів неприйнятні перебої вранці або ввечері (жовтий колір на діаграмі). Зрозуміло, що, якщо значна частина падінь сайту хостингу доводиться на періоди максимальної відвідуваності (вранці, вдень або ввечері), то це говорить про те, що хостинг не дуже добре справляється зі своїм завданням.

На жаль, велика частина часу доступності хостингу beget.ru доводиться на години піковоі відвідуваності. Більш того: загальна тривалість часу недоступності хостингу достатньо велика, так що багато користувачів можуть зазнавати труднощів при роботі з сайтами, а сам хостинг beget.ru, одержує не дуже хороші відгуки.


Якщо у вас є питання по наведеним параметрам, ви можете запитати їх використовуючи адресу електронної пошти вказаний на початку сторінки.

Дата останнього оновлення:

29.06.2016

Сайт Tops.org.ua є інформаційним і не надає послуги реєстрації доменів або хостингу. Всі торгові марки, логотипи, а також товарні знаки є власністю їх власників.

© 2011-2020 tops.org.ua